Dřevěná mozaika


Dřevěná mozaika

Každý, kdo si vybavil koupelnu keramickými nebo skleněnými dlaždicemi, si pravděpodobně několikrát myslel, že v koupelně vládne chladná atmosféra. Nyní si můžete vybrat alternativu. Dřevěné mozaikové dlaždice nejenže vypadají teplo, ale také jsou. To si všimnete, když budete kráčet. Mnoho spotřebitelů ani nevědělo, že můžete svou koupelnu pokrýt dlaždicemi ze dřeva a to mozaikovým vzhledem. Výběr je velký, k dispozici je celkem 13 různých druhů dřeva. Například javor, třešeň, wenge, iroko, teak, ořech a dub. Vzor pro pokládku je určen, stejně jako u běžných dlaždic, velikostí dřevěných mozaikových dlaždic. Výrobce nabízí 4 různé formáty dřevěných mozaikových dlaždic. Všechny jsou stejné jako běžné formáty mozaikových dlaždic. Dřevěné mozaikové dlaždice lze pokládat rychle a snadno. Za tímto účelem je tkanina ze skleněných vláken upevněna jako nosný materiál, stejně jako u keramických nebo skleněných mozaik. To znamená, že dlaždice z mozaiky ze dřeva lze pokládat rychle a snadno.

Mimořádný design s udržitelností

Exkluzivní třídění kvalit dřeva přináší harmonický vzhled a zcela bez vad dřeva. Pokud je dřevěná mozaika pokládána profesionálně, vede jednotná kalibrace prvků k přesným liniím v mozaice dřeva a v úplném spárovacím vzoru, a to svisle i vodorovně. Dlaždice jsou lepeny a injektovány speciálním lepidlem a spárovacím materiálem. Tímto způsobem neexistují žádné rozdíly v dlaždicích obchodu DIY od samotného modelu pokládky. Podklad se nanáší běžnou zubovou stěrkou. Ale pokud jde o řezání, existují rozdíly. Nepoužívá se tedy řezačka dlaždic, ale malá kotoučová pila. Kromě toho by dřevěné dlaždice měly být v místnosti, ve které mají být dřevěné mozaikové dlaždice pokládány, nejméně dva dny před pokládkou. To je nutnost, která se také provádí při pokládání parket. Když jsou dřevěné mozaikové dlaždice nalepeny a lepidlo zaschne, spoje se vyplní. Po dokončení je povrch, stejně jako u běžných dlaždic, vyčištěn čistou vodou a houbou.

Zdravý život zaručen

Povrchy dřevěných mozaikových dlaždic jsou obvykle několikrát utěsněny olejem, a proto jsou také odolné vůči alkáliím a mají skvělý vzhled při pokládání dřevěných mozaikových dlaždic. Ve vlhkých místnostech lze stěny a podlahy, ale také stropy, aplikovat pomocí dřevěných mozaikových dlaždic. Při sprchování musí být dřevo namočené v pryskyřici, což snižuje bobtnání a smršťování. Existují také speciální designy, které lze dokonce instalovat do sauny, vany nebo bazénu. Díky produktu z mozaiky ze dřeva a jeho obsahu formaldehydu odpovídá zdraví domácnosti odpovídajícímu hodnocení. Pro domácnost by mohlo být relevantní průběžné čištění a údržba mozaikových dlaždic z naolejovaného dřeva. Obvykle stačí použít mop, koště nebo vysavač. Možné je také vlhké utření. Pokud se objeví odolné skvrny, mohou být ošetřeny ošetřujícím prostředkem. Dřevěné mozaikové dlaždice jsou tou pravou volbou pro všechny, kteří se při navrhování interiérů spoléhají na přirozenost. V případě zájmu si můžete v internetovém obchodě objednat levné mozaikové dlaždice levně a pohodlně. Zákazníkovi jsou samozřejmě k dispozici poradci pro zákazníky.