Kovová mozaika


Naše designová mozaika vyrobená z kovu v jeho nejkrásnější podobě.

V této kategorii najdete naši vysoce kvalitní řadu kovových mozaik pro kuchyně, koupelny a další obytné prostory z hliníku, mědi nebo potažených nerezovou ocelí. Dopad světla v místnosti se odráží v mozaikách vyrobených z kovu a vydává hru světla a stínu, která mění účinek při každém pozorovacím úhlu. Kovová mozaika je dokonalým doplňkem k vašemu vybavení, nábytku a jinému vybavení domácnosti. Vypracovaný kov je potažen keramikou a kromě obvyklých barev, jako je stříbrný kov, je k dispozici také v černé nebo bronzové barvě.Kovová mozaika Dlaždice vyrobené z kovu - mozaika nabízejí spoustu designových možností.

Vypadají elegantně a vytvářejí jedinečnou hru světla a stínu. Kovový povrch kovových mozaikových dlaždic vytváří jedinečné efekty, díky nimž místnost působí záhadně.

Kovové mozaikové dlaždice lze použít v jakékoli místnosti.

Panely jsou zvláště účinné v koupelně. Dlaždice dávají zajímavý vzhled v obývacích pokojích a chodbách. Díky kovové mozaice působí místnost elegantně a jasně. Kovové mozaikové dlaždice jsou k dispozici v černé, stříbrné nebo měděné barvě. Měděný tón dodává místnosti teplý lesk, stříbrná a černá vytvářejí přísný efekt. Dlaždice jsou položeny jako podlahové i stěnové dlaždice. Kovová mozaika je k dispozici v matné nebo lesklé barvě. Kombinace těchto dvou designů je obzvláště přitažlivá. Kovovou mozaiku lze také navrhnout se sklem. Toto materiálové složení mění vzhled dlaždic a jejich účinek.

Výroba jedinečných dlaždic

Dlaždice v kovovém vzhledu jsou vyrobeny z keramiky, stejně jako běžné dlaždice. Po vypálení jsou pokryty kovovou fólií v požadovaném provedení a vyleštěny. To vytváří ušlechtilý vzhled keramických desek.

Tyto dlaždice jsou dodávány s ochrannou fólií, aby se zabránilo zbytečným škrábancům na citlivém povrchu. Dlaždice jsou pokládány jako u běžných mozaik. Vzhledem k kovovému povlaku byste však měli být obzvláště opatrní, abyste zabránili poškození. Po zaschnutí spárovací hmoty vyčistěte kovové mozaikové dlaždice vlhkým hadříkem a příslušnými čisticími prostředky. K čištění panelů se za žádných okolností nesmí používat abrazivní čisticí prostředky nebo tvrdé houby.

Pokud chcete působivě vyzdobit koupelnu, kuchyň nebo kancelář,

by se měli zeptat na použití kovových mozaikových dlaždic. Dodávají příslušnému pokoji ušlechtilý a elegantní vzhled a je velmi snadné se o ně starat. V kombinaci s bílými načechranými koberci vytváří v obývacím pokoji nebo ložnici neobvyklou životní atmosféru. Zelené rostliny uvolňují přísné prostředí. V koupelně nebo kuchyni jsou dlaždice se zrcadly nebo světlým nábytkem přitažlivé.