Porcelánové kameniny mozaiky pro pokládku jako podlahové dlaždice nebo obklady stěn v krásných barvách a formátech. Ideální pro: obchody, restaurace, hospody, wellness a bazény, vstupy do domů, komerční prostory, sanitární místnosti. Je to nejtvrdší keramický materiál, a proto je velmi odolný, odolný vůči tlaku a poškrábání. Dalšími výhodami jsou odolnost proti skluzu a nepropustnost pro vodu. Proto stěží existuje místo, kam by nemohlo být přemístěno. Je glazovaná, neglazovaná, leštěná a nabízená v dřevěném vzhledu.

Porcelánové kameniny, univerzální materiál

Porcelánové kameniny jsou dlaždice, které jsou velmi univerzální. To znamená, že je lze použít v obytných i komerčních prostorách. Dlaždice z porcelánové kameniny jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití, protože jsou také mrazuvzdorné. Dlaždice z porcelánové kameniny lze leštit, glazovat nebo neglazovat. V závislosti na oblasti, ve které mají být porcelánové kameniny použity, je třeba věnovat pozornost zvolenému typu zpracování.

Porcelánové kameniny materiál s mnoha možnostmi

Zejména v posledních letech byl trend směrem k tištěnému nebo glazovanému porcelánovému kameni . To má zejména pro uživatele různé výhody. To znamená, že porcelánové kameniny lze modelovat na širokou škálu dekorů. Vypadá vysoce kvalitně, je odolný a přesto snadno se o něj stará. To je velký plus pro materiál porcelánové kameniny . Dlaždice z porcelánové kameniny mohou také obsahovat vzory, které lze zpracovat na motiv. To lze také použít k nastavení akcentů. Díky své univerzálnosti nabízejí porcelánové kameninové dlaždice různé možnosti použití. Různé barvy a velikosti dlaždic lze také použít k nastavení konkrétních akcentů.

Správná péče slibuje dlouhověkost

Každý, kdo se rozhodne pro porcelánové kameniny , by měl předem zjistit, jak se o materiál správně starat. Protože se správnou péčí může porcelánová kamenina vypadat a zůstat krásná po dlouhou dobu. Péče se liší podle povahy porcelánového kameniny . Z tohoto důvodu by se k čištění měly používat pouze čisticí prostředky. Tím se nejen vyhnete poškození povrchu. Tímto způsobem je vyčištěn, ale stále chráněn.

Porcelánové kameniny dobře fungují na podlahové dlaždice

Porcelánové kameniny jsou obzvláště vhodné jako materiál pro použití jako podlahové dlaždice. Díky svému zpracování je materiál velmi odolný. Jelikož je díky své odolnosti proti skluzu vhodný také pro použití v koupelně, představuje další plus pro porcelánové kameniny . Materiál se také velmi doporučuje pro použití venku. Zvláštní pozornost by však měla být věnována zvolenému typu zpracování. Protože ne všechny typy se doporučují pro venkovní použití.

Obklady z porcelánové kameniny s různými designovými možnostmi najdete zde v obchodě. Dobrá rada je u tohoto materiálu vždy výhodou.