Samolepicí mozaika
Koupelny, kuchyně nebo obývací pokoje s dlaždicemi nebo laminátem často působí chladně. Uživatelé se často necítí příliš dobře. Elegantní vinylová mozaika, na druhé straně, přináší kreativní impuls do vlastní sanitární a obývací části. Nepotřebujete lepidlo ani spoje. Profesionální příloha je téměř dětská hra. Laikové se mihnutím oka naučí nejdůležitější triky pro připevnění udržitelných dekorativních prvků. Samolepicí mozaikové dlaždice nabízejí nákladově efektivní způsob, jak vytvořit okouzlující prostředí ve svých čtyřech stěnách za krátkou dobu. Samolepicí mozaikové dlaždice umožňují realizovat vlastní nápady bez řemeslníka.

Stylový design s různými barvami


Hladký povrch vinylové mozaiky je prezentován v různých šedých a stříbrných tónech. Výrobce to podporuje poskytováním atraktivních barevných kombinací. Tyto připevňujete přímo ve formě praktických rohoží (cca 24x24 cm). Samolepicí mozaikové dlaždice se velmi dobře drží na hladkých, suchých a čistých površích. K tomuto účelu jsou ideální malované nebo obkládané plochy. Tapetované povrchy, podlahy, venkovní a mokré oblasti nejsou vhodné pro samolepicí mozaikové dlaždice. Samolepicí mozaikové dlaždice lze flexibilně a dekorativně použít pomocí houby, řezacího nože, silikonu a vodováhy. Je vhodné předem měřit příslušné oblasti. To usnadňuje manipulaci. Kusy na míru lze připravit předem.

Jemná péče o trvalé potěšení


Samolepicí mozaikové dlaždice přesvědčí v neposlední řadě díky snadné údržbě. Pro pravidelné čištění stačí viskózová houba nebo vlhký hadřík. Odolné skvrny lze odstranit jemnými mýdly. Alternativně jsou vhodné čisticí prostředky pro domácnost bez amoniaku nebo brusiva. Vinylová mozaika se používá také v kuchyních. V každém případě se ujistěte, že jste okamžitě odstranili jakoukoli kontaminaci od stříkající vodní páry, vína nebo oleje. Se správnou péčí vás samolepicí mozaikové dlaždice potěší po dlouhou dobu. Až přijde čas na renovaci, odstraňte tyto dlaždice fénem. Celá mozaiková podložka může být odstraněna prakticky a bez poškození povrchu.