Skleněná mozaika

Více kategorií

Skleněné mozaiky jako vkusné obklady stěn

Návrh stěny má významný vliv na prostorový efekt. Podle toho, který materiál si vyberete, můžete dosáhnout velmi odlišných efektů. Skleněná mozaika například vytváří velmi zvláštní atmosféru a dovedně umisťuje vaše stěny. Skleněné dlaždice jsou vhodné například pro design stěn v koupelně, v kuchyni, ale také v sauně nebo ve vlastním wellness. Malé dlaždice jsou k dispozici v lesklém a matném vzhledu a v mnoha barvách, takže zůstávají otevřené různé možnosti designu.

Atraktivní materiálové vlastnosti skleněných dlaždic

Skleněná mozaika má vynikající materiálové vlastnosti, které mají pozitivní vliv na atmosféru. Dlaždice ze skla neabsorbují světlo, ale odrážejí ho, takže místnost se automaticky jeví jako větší a jasnější. Skleněnou mozaiku lze navíc velmi dobře udržovat, a proto je ideální pro vlhké místnosti. Skleněná mozaika není náchylná k plísním a lze ji velmi snadno vyčistit. Obvykle postačuje produkt šetrné péče a otření dlaždic vlhkým hadříkem.

Barvy a struktury

Skleněná mozaika vám dává řadu designových možností. Malé dlaždice přinášejí do vašich pokojů barvu, takže můžete realizovat velmi odlišné styly. Skleněné dlaždice v jasných barvách nejenže vypadají velmi moderně, ale také vyzařují dobrou náladu. Skleněná mozaika pastelových barev je o něco šetrnější. Takovou skleněnou mozaiku lze například snadno kombinovat s romantickým nábytkem a dokonale ladí s bílým koupelnovým nábytkem. Skleněná mozaika ve světle šedé nebo bílé barvě naopak vypadá velmi moderně a je ideální pro současné trendové zařízení. Můžete se rozhodnout pro skleněnou mozaiku v jednotné barvě nebo vytvořit vkusné vzory pomocí různých barevných dlaždic. K dispozici jsou také skleněné dlaždice s mnoha různými strukturami. Možnosti nejsou nijak omezeny.

Elegantní skleněná mozaika

Elegantní prostředí můžete vytvořit také pomocí skleněné mozaiky. Lesklé dlaždice s perleťovým vzhledem vypadají velmi ušlechtile a automaticky dodávají místnosti sofistikovaný vzhled. Existuje také mnoho dlaždic v elegantním kovovém vzhledu. Zlato, stříbro a další kovové tóny dodávají skleněné mozaice lesk a jiskru. V kombinaci s vysoce kvalitním koupelnovým nábytkem můžete ze skleněných dlaždic vytvořit skutečné luxusní zařízení.

Možnosti designu u dlaždic ze skla

Se skleněnou mozaikou můžete buď dát celou místnost do středu pozornosti, nebo vytvořit úspěšné akcenty, například vyzdobit pouze jednu stěnu dlaždicemi. I výběžky a rohy lze vkusně zvýraznit skleněnou mozaikou. Například můžete svou sprchu zakrýt skleněnou mozaikou nebo ozdobit vanu kvalitními dlaždicemi. Mimochodem, dlaždice ze skla nejsou jen skvělým řešením pro vlhké místnosti. Skleněná mozaika také vytváří vítanou změnu na chodbě nebo v obývacím pokoji a poskytuje zcela jiný typ nástěnné dekorace.

Na Mosafilu najdete širokou škálu skleněných mozaik, které zdůrazňují lesklé a světelné vlastnosti skla. Naše skleněné mozaiky jsou vhodné do koupelny, toalety, sprchy, kuchyně, bazénu, sauny, wellness a mnoha dalších obytných prostor. Díky různým strukturám a tvarům je skleněná mozaika standardem pro dekoraci a eleganci v různých velikostech, jako jsou 10mm, 8mm, 7mm, 6mm, 5mm a 4mm, které máme k dispozici.

Díky zvláštním materiálovým vlastnostem skleněné mozaiky Mosafil jsou nastaveny efektivní akcenty, kterých lze dosáhnout pomocí matné nebo lesklé skleněné mozaiky - také velmi pěkné mozaiky s LED osvětlením. Někdy jednobarevná, někdy pruhovaná nebo s vícebarevnými strukturami - k dispozici ze skladu ve variantách skla perleť, mozaika z kovového skla, mozaika z oblázkového skla nebo mozaika z knoflíkového skla.

Naše nabídka skleněné mozaiky se zlatým efektem také umožňuje velmi příjemné prostředí.Rádi vám poradíme

Skleněné mozaikové dlaždice se vzhledem skleněné mozaiky mají velmi zvláštní kouzlo. Mozaika a sklo jsou symbiózou, které může dosáhnout choulostivých, ale také dramatických efektů. Sklo, do kterého může světlo proniknout hluboce, vytváří zářivé barvy a barevné efekty, díky nimž je každá místnost něčím výjimečná. Bez ohledu na to, zda jsou dlaždice použity jako podlahová nebo nástěnná mozaika, je dojem vytvořený skleněnou mozaikou jedinečný.

Tesserae může mít velikost jednoho centimetru čtverečního, ale samozřejmě také většího a měří až deset centimetrů čtverečních . Mozaika je nalepena na síťovinu ze skleněných vláken nebo na papírovou síťovinu, a proto se rychle a snadno pokládá. Zejména ve vlhkém prostředí bytu, jako je koupelna, sauna, bazén, toaleta nebo kuchyně, vždy najdete skleněné mozaiky v nejrůznějších tvarech, také v různých velikostech a nepravidelných rozměrech. Protože je skleněná mozaika také velmi snadno ošetřovatelná a velmi hygienická, je také často instalována v lékařských ordinacích nebo nemocnicích.