Obklady Metro pro nadčasové prostředí


Vytvořte nadčasové prostředí s klasickými dlaždicemi Metro:

To a mnohem více je možné díky malým obdélníkovým dlaždicím, které se vyznačují svými jedinečnými optickými vlastnostmi.

Navrhujte krásné věci a vytvářejte atmosféru:

Obklady Metro umožňují

Pokud jde o vysoce kvalitní a dekorativní design místností, hrají dlaždice Metro a obklady stěn nesmírně důležitou roli. Jak zkušenost ukazuje znovu a znovu, ani v této zemi se neobejdete bez stylových obkladů Metro. Dlaždice Metro jsou nejen extrémně kvalitní a stabilní, ale tuto speciální variantu dlaždic najdete také s působivými fazetovými hranami. Každý, kdo se rozhodne pro dlaždice ve svých čtyřech stěnách, se jednoduše neobejde bez obkladů Metro - lze to oprávněně tvrdit. Protože pouze s vynikajícími obklady Metro může být možné „zářit“ doma nebo v komerčních prostorách prostřednictvím třídy a exkluzivity.

Metro dlaždice velmi zvláštního druhu: obklady stěn za nejlepších podmínek

Nebylo to tak dávno, co se dlaždice Metro - a spolu s nimi i dnes tak vyhledávané obklady - dostaly přes „velký rybník“ do Evropy a nyní se v této zemi těší téměř stále rostoucí popularitě. Jaký by byl široký svět života bez stylově navržených obkladů Metro? Tyto speciální dlaždice od Metro jsou dlaždice nebo obklady stěn, které jsou ve své koncepci poměrně malé a obdélníkové. Obklady Metro mohou mít různé velikosti. Nejběžnější rozměry těchto dlaždic jsou 7,5 x 15 cm nebo 10 x 20 cm. Kromě toho jsou obklady Metro o rozměrech 10 x 30 cm nebo 10 x 40 cm k dostání také v dobře zásobených (online) specializovaných obchodech.

Chcete dlaždice? Obklady Metro jsou exkluzivní poutače

Bez ohledu na to, zda chcete bílé nebo krémově zbarvené dlaždice Metro, nebo zda se rozhodnete pro středomořské barvy pro obklady Metro: V oblasti obkladů Metro neexistují prakticky žádná omezení kreativity. Nástěnné dlaždice Metro umožňují realizaci různých snů o dekoraci, přičemž náročný zákazník v Metro Tiles může v každém ohledu předpokládat, že tyto dlaždice poskytnou spoustu potěšení i po mnoha letech. Dlaždice a obklady metra jsou známé především svou vysokou odolností. S ohledem na všechny tyto výhody je překvapivé, že obklady Metro se těší téměř neustále rostoucí odezvě?

Úchvatně krásné: obklady Metro

Zvláštností dlaždic Metro je, že se stávají trendy poutači v koupelně, na toaletách pro hosty, v kuchyni, ale také v obývacím pokoji, jídelně nebo ložnici. Každý, kdo se někdy rozhodl pro dlaždice Metro, bude jistě příjemně překvapen vzhledem k vlastnostem vysoké kvality. Díky svým speciálním vlastnostem lze dlaždice Metro připevnit také velmi snadno a nekomplikovaně.

Obklady, které inspirují

Jak ve futuristickém prostředí, tak v pokojích ve stylu venkovského domu: Obklady Metro se vždy hodí, takže je lze vynikajícím způsobem integrovat do celkového konceptu. Při částečném pokládání se tyto jedinečné obklady vyznačují také tím, že dokážou i z nenápadných ploch proměnit dekorativní ozdoby. Obklady jsou cenné nejen z hlediska funkčnosti, ale také z hlediska designu. Tradiční vzory a dekory lze s dlaždicemi Metro navrhnout stejně dobře jako oblasti, které by spíše měly „zářit“ v historickém stylu.

Dlaždice, jako je tato ... Dlaždice metra jsou dekorativní a snadno se pokládají, ale je také důležité zaměřit se na jejich vlastnosti údržby. Ve skutečnosti mohou dlaždice Metro „získávat body“, a to i s ohledem na tuto skutečnost. Případné nečistoty nebo zbytky vodního kamene atd., Které se na dlaždicích mohou časem usazovat, lze snadno odstranit vlhkým hadříkem. V zásadě jsou dlaždice nebo obklady Metro vynikající alternativou k jiným variantám obkladů. Nejlepší: Obklady Metro jsou přesvědčivé také z hlediska ceny!

V této kategorii představujeme jednu z nejstylovějších a nejelegantnějších obkladů naší doby, obklady Metro.

Má svůj původ v tehdy nově postaveném pařížském metru na počátku 20. století a dodnes se etablovala jako velmi mnohostranný obklad pro stavitele a architekty. Dlaždice Metro jsou malé obdélníkové obklady, které jsou k dispozici v různých formátech a barvách.

Obklady Metro vynikají díky svým měkkým křivkám a fazetovaným hranám, což má tu výhodu, že světlo se odráží přes fazety, a tím vytváří místnosti jako koupelny a kuchyně jasnější, a obklady Metro také dodávají určitou dynamiku a eleganci.

Metro classic ve formátu 7,50 cm x 15 cm se zkoseným vodítkem na hraně je ideální pro barevné spoje, čímž vytváří jemný kontrast. Dlaždice Metro je také k dispozici ve formátech 10x20cm, 10x30cm, 10x40cm, každý v prosklené nebo matné povrchové úpravě. Paleta barev nástěnné dlaždice Metro je široká, od bílé, černé, béžové, šedé až po pastelové tóny.