Obklady stěn

 Cihly se používají hlavně k obložení fasád. Ideální pro: všechny obytné místnosti, jako rám např. Pro krb, obklady stěn. Podobně jako hranice, vhodné i pro rámování. V závislosti na stylu ve dřevěné nebo nástěnné optice je jedinečný ve vašem designu a je tak zaručen fenomenální pohled.

Obklady stěn blízké přírodě, vyrobené z přírodního kamene a pro pokládání

Cihly jsou vyráběny speciálně pro dekoraci na holých stěnách, ale vypadají jako skutečné věci a jsou také výrobkem bez přísad - těžko by to mohlo být blíže přírodě. Obklad stěn sestává z kamenného prášku a kamenného granulátu. Cement slouží jako pojivo, pigmenty jako oxid železitý vydávají určitou barvu. V zásadě je tento typ obkladu stěn vyroben z recyklovaných cihel. Lícové cihly váží také jen čtvrtinu toho, co příroda nabízí, takže statika nemá téměř žádná omezení. Téměř přírodní obklady stěn jsou podstatně levnější než použití přírodního kamene. Tuto možnost rádi využívají hotely a restaurátoři; obložení stěn může být také ozdobou na zahradě. Přirozeným důsledkem je exkluzivita a vizuální vylepšení vlastnosti.

Obložení stěn z přírodního kamene

Na druhé straně nelze přírodní kámen překonat, pokud jde o autentičnost. Stěnový obklad vyrobený z přírodního kamene můžete na první pohled vidět, co máte v ruce, pokud jej chcete chytit. Samotné vyčnívající okraje a nepravidelnost vzhledu o tom nepochybují. Obložení stěn z přírodního kamene může být vyrobeno z křemence vyrobeného z bílého mramoru, který se používá jako cihlová zeď nebo nástěnný modul. Pokud jde o barvu, zde je možné téměř všechno. Může to být bílá nebo černá nebo pestrá směsice tmavých a světlejších odstínů hnědé, včetně šedé skrz naskrz. Funguje dobře u krbu jako jeskynní konstrukce nad vodní hladinou vhodně osvětleného bazénu a ve vstupním prostoru domu

Cihlové kameny jsou dodávány vzájemně propojené

Při použití cihelných kamenů se stává zcela barevným. Sotva někdo ocení krásu skleněné mozaiky, ale cihlové kameny mají další rozměr. Jsou již lepeny před zahájením skutečného lepení. Zde nepotřebujete zedníka ani obkladače, cihlové kameny jsou určeny pro domácí použití. Pokládání usnadňuje boční vzájemné blokování Cihlových kamenů v prefabrikovaných částech, které lze plynule spojit. Cihlové kameny kvůli své vysoké hmotnosti někdy potřebují k přepravě těžký transport. Lícové cihly jsou k dispozici také jako mramorové rámečky, například svým zvláštním způsobem zdobí dům a také na zahradě na mnoha místech.