Skleněné dlaždice Metro


Dlaždice metra - kdy by se měla dostat půvab a lesk


Pokud se používá výraz „Metro“, obvykle se označuje jako metro z Londýna nebo Paříže. Nyní si však nový trend nachází cestu do segmentu dlaždic, dlaždice Metro. Inspirováni sněhově bílými, jemně se svažujícími dlaždicemi z výše zmíněných stanic metra, nyní si užívají novou oblast použití ve vašich čtyřech stěnách. Zde se dozvíte, co byste měli vědět o dlaždicích Metro a dalších zajímavých aspektech nového trendu.

Trendsetters se spoléhají na dlaždice Metro Pokud nyní přemýšlíte, proč bych měl dostat tento typ dlaždic do svých čtyř stěn? , pak musíte vědět, že tento typ dlaždic je skutečným vrcholem. Kromě skvělého vzhledu díky lesklému povrchu jsou dlaždice Metro absolutní snadnou péčí. Protože tyto byly kdysi výslovně navrženy pro použití ve stanicích metra, dlaždice metra jsou na vašich stěnách extrémně robustní a odolné. Jelikož se špína na tyto kameny ani nepokouší pokládat, lze bezpochyby říci, že žádné jiné kameny nejsou tak odpuzující nečistoty jako dlaždice Metro.

Pokud se špína pokusí chci. I když ve vašich čtyřech zdech rozhodně není takový provoz jako ve stanici metra, stále existují tisíce příležitostí, aby se s vámi mohla usazovat špína. Určitě budete vědět, jak tvrdohlavá může být nějaká špína, např. Vápno, zbytky rajčatové omáčky nebo zbytky tuku mohou být při odstraňování tak tvrdohlavé, že je někdy chcete nechat téměř tam, kde jsou. Pokud však máte dlaždice metra, stačí vlhký hadřík, abyste se tohoto druhu nečistot zbavili v žádném okamžiku, a lesk dlaždice se může plně rozvinout. V tuto chvíli to není přehnané, protože jinak by se měly po staletí na zdech metra vždy objevovat stejné dlaždice?

Metro - nejen snadná péče, ale ani stopa nudy. Někteří by si mohli myslet, dobře, dlaždice metra se snadno starají, ale vypadají poněkud nudně a především vyzařují pocit chladu. A v tomto okamžiku musíte zasáhnout, protože dlaždice Metro jsou něco jiného než to. Záleží přesně na vás a na tom, jak moc jste kreativní. Určitě byste neměli vybavit celý svůj obývací prostor dlaždicí metra, ale můžete nastavit velké akcenty jako u mnoha jiných retro nebo vintage dlaždic. Pokud například použijete dlaždici Metro na části stěn nebo jednotlivé stěny a poté vytvoříte kombinaci s nejmodernější výzdobou, získáte vynikající a stylový efekt.

Dlaždice Metro nejsou k dispozici pouze ve sněhově bílé barvě, ale jsou k dispozici online v široké škále vzorů a barev. Můžete např. B. objednejte si nástěnné dekorace ve všech pastelových tónech nebo elegantní černé na internetu. Některé dlaždice Metro jsou dokonce k dispozici ve velmi intenzivních a jasných barvách. Můžete také zajistit další rozmanitost s různými formáty, protože dlaždice Metro jsou k dispozici v různých velikostech. Pokud vám to stále nestačí, jednoduše si zahrajte s barvami kloubů. Různě zbarvené klouby poskytují další vizuální zvýraznění a s dlaždicí Metro je toto vše také bez problémů možné. Dokud nestanovíte žádná omezení své vlastní kreativity a nebudete otevřeni zvláštním funkcím, je možné všechno.

Návrháři nábytku se také stále více spoléhají na použití dlaždic Metro. Protože Metro Tiles má přesně uvedené vlastnosti, stále více návrhářů nábytku také používá tyto dlaždice. V obchodě s nábytkem je jasně vidět, že nábytek pro koupelny, kuchyně nebo obývací pokoje je stále častěji opatřen lesklými, lesklými dlaždicemi Metro.