Dlaždice musí mít jiné vlastnosti než mnoho jiných dlaždic, protože jsou obvykle více namáhané. V závislosti na tom, kde se podlahové dlaždice používají, může být nutné, aby byly stupňovité, protiskluzové nebo mrazuvzdorné. Na některých místech mohou být tyto dlaždice také leštěné, leštěné nebo glazované. Zde se používají spíše z vizuálního hlediska.

Obzvláště odolné podlahové dlaždice jsou vždy vyžadovány tam, kde se hodně chodí. Avšak dlaždice se stejnými vlastnostmi jsou také žádané v rozích, kde je nábytek často tlačen tam a zpět. Pokud jde o cesty, po kterých se často chodí s mokrými botami, je třeba věnovat pozornost také odolnosti proti skluzu. Podlahové dlaždice se také často pokládají venku, na balkon, terasu, na schody nebo na cesty. Také zde mohou vypadat dlaždice z přírodního kamene nebo polygonální desky nabízené v mnoha různých barvách.

Nekomplikované řešení pro každé patro

Dlážděná podlaha nabízí maximální pohodlí a hygienu. Podlahové topení pod obklady zajišťuje teplé nohy. Nad podlahovými dlaždicemi a terasovými deskami lze podlahu udržovat dokonale čistou vodou a čističem podlah. S položením terasových desek se snadno manipuluje na vhodném podkladu. Dlážděné podlahy najdete všude v soukromých i veřejných prostorách. Jsou velmi robustní, odolné proti opotřebení a vypadají dobře po dlouhou dobu.


Dlaždice v jiné optice

Glazované dlaždice pro podlahu jsou nezničitelné. Tvrdá glazura na povrchu je činí odolnými proti opotřebení. Hladké nebo mramorované dlaždice jsou dokonalým partnerem pro každou podlahu. Zejména v sanitární oblasti nebo v kuchyni nenápadně doplňují individuální styl zařízení.


Neglazované podlahové dlaždice pro větší bezpečnost

Dlaždice bez glazury mají neklouzavý povrch a jsou neklouzavé. Proto jsou zvláště vhodné pro použití ve veřejných, silně frekventovaných oblastech. Nekomplikované barvy jsou zvláště necitlivé na nečistoty a nevykazují každé zrnko prachu. Takže podlaha s neglazovanými dlaždicemi vždy dává čistý vzhled.


Udělejte dojem s podlahovými dlaždicemi

Vysoce kvalitní dřevěné podlahy jsou velmi drahé. Hodně peněz lze ušetřit pomocí dlaždic se vzhledem dřeva. Vypadají velmi podobně jako dřevěná podlaha. Pokud formát dlaždice odpovídá laminátovému nebo parketovému prknu, nelze již dřevo a dlaždice po pokládce rozlišovat. Barevný odstín a zrnitost různých druhů dřeva dlaždice napodobují klamně realistickým způsobem. Další výhodou dlaždic se vzhledem dřeva oproti parketám je, že jsou necitlivé na poškrábání a vlhkost.


Vysoce lesklé podlahové dlaždice

Dlaždice s vysoce lesklým povrchem jsou elegantní a vkusné. Představují milost a milost. Povrch, vyleštěný do vysokého lesku v několika krocích, odráží světlo a speciální světelné efekty. www.mosafil.de vede ke kompatibilnímu LED osvětlení pro všechny podlahové dlaždice . To umožňuje zesílení jednotlivých efektů.


Terasové desky pro venkovní použití

Porcelánové kameniny Mosafil terasové desky s leštěným povrchem lze použít k návrhu venkovního prostoru na terasách, v zahradě nebo v garáži. Terasové desky , které jsou udržovány v tlumených barvách, jsou velmi odolné vůči veškerému zatížení. Všechny leštěné dlaždice jsou díky speciální úpravě mrazuvzdorné. Díky tomu je snadné udržovat dlážděné zahradní cesty a terasy čisté.