Cementový vzhled dlaždic


Cementové dlaždice pro krásný design interiéru


Cementové dlaždice jsou vynikající pro zdobení podlah v domě. Díky krásným vzorům a matným povrchům můžete tyto dlaždice pokládat na chodbu, kuchyň, koupelnu a obývací pokoj. Krásné a odolné cementové dlaždice lze snadno čistit a udržovat jemnými čisticími prostředky. Cementové dlaždice jsou k dispozici v široké škále formátů od malých mozaik po velkoformátové dlaždice.

Cementové dlaždice v krásných designech


Výroba cementových dlaždic má velmi dlouhou tradici. Tyto dlaždice nejsou vystřeleny. Jsou lisovány pod vysokým tlakem. Vzory dlaždic jsou vyraženy kovovými deskami, podobně jako razítko. Najdete také pálené kameniny s cementovým vzhledem. Designy jsou univerzální. Najdete dlaždice s květinami, kosočtverce, orientální vzory, krásné mozaiky, ozdoby, rustikální a barevné vzory. Někdy existují designy dlaždic, kde můžete při pokládání dát dohromady celé obrázky a velké vzorky. Barva cementového vzhledu je obvykle trochu matná. Kromě mnoha vzorů existují také dlaždice v cementovém vzhledu v monochromatických designech, zakalené nebo jemně zrnité. Cementové dlaždice s tradičními vzory se velmi dobře hodí k rustikálním interiérům venkovských domů, starožitnému nábytku a všem druhům dřeva. Lze je dobře kombinovat s dřevěnými panely a obložením na zeď. Jednobarevné cementové dlaždice lze kombinovat s jakýmkoli stylem bydlení a jsou obzvláště dekorativní v obývacích pokojích. Jsou také vhodné pro malé místnosti. Můžete navrhnout krásné stěny s dlaždicemi s cementovým vzhledem.

Dobře položený a vyčištěný - užívejte si cementové dlaždice


Ať už jde o lisované dlaždice z cementu nebo porcelánové kameniny s cementovým vzhledem, měli byste pracovat opatrně a dobře plánovat, zejména při pokládání vzorů. Plán velmi pečlivě naplánujte a řádně rozložte dlaždice, které mají být použity. Vyvarujte se příliš širokých a nepravidelných spojů ve vzorech. V každém případě by podlahy a stěny měly být dobře připravené. Všechny povrchy musí být čisté, suché a zcela rovné. U těchto dlaždic je velmi patrná nerovnost a způsobuje nevzhledné nepravidelnosti vzorů. Také byste měli věnovat pozornost velmi jemným spojům s jednobarevnými cementovými dlaždicemi. Pravé cementové dlaždice potřebují po pokládce a vysušení spár dobrou impregnaci. V každém případě, pokud jde o čištění a péči, měli byste se zdržet používání jakýchkoli ostrých a kyselých čisticích prostředků. Nejlepší je dlaždice čistit tekutým měkkým mýdlem nebo neutrálním čisticím prostředkem. Ve velkých intervalech lze aplikovat speciální produkt pro péči o dlaždice. S cementovými dlaždicemi v tradičním nebo nadčasovém designu můžete udělat podlahy a stěny krásnými a trvanlivými.