Leštěné podlahové dlaždice


Leštěné podlahové dlaždice jsou pálené dlaždice z jemného kamene, které byly leštěny po procesu vypalování. Tím se znovu otevřou póry, které byly během procesu vypalování uzavřeny. Tento proces činí podlahové dlaždice náchylnější ke kontaminaci a poškození než podlahové dlaždice, které nebyly leštěny. Tuky, oleje nebo jiné tekutiny mohou snadněji pronikat do podlahových dlaždic a poškodit vzhled.

Vzhled vyleštěných dlaždic

Vypálené podlahové dlaždice jsou po procesu vypalování vyleštěny. To podtrhuje zvláštní vzhled porcelánového kameniny a zdůrazňuje zrnitost podlahových dlaždic. Nejsou prosklené a jsou náchylnější k poškození. Podlahové panely vypadají velmi elegantně a dodávají místnosti velmi elegantní vzhled. Tyto leštěné dlaždice jsou k dispozici v různých barvách a lze je přizpůsobit individuálnímu vkusu majitele bytu. Ať už v šedé, béžové nebo černé barvě - leštěné podlahové dlaždice prostě vypadají skvěle. Kvůli citlivosti podlahových dlaždic by měly být pokládány pouze v místnostech, které se příliš často nepoužívají. Kromě toho je nutné leštěné podlahové dlaždice impregnovat, aby se zabránilo možnému poškození.

Péče o leštěné podlahové dlaždice

Dlaždice musí být pravidelně odborně impregnovány, abyste si podlahovku mohli dlouho užívat. Abyste dlaždice nepoškodili, měli byste se poradit s odborníkem. Obkladač o tom rád poskytne informace nebo tuto práci provede sám. Při každodenní péči by dlaždice měly být ošetřeny pouze čistou vodou nebo speciálně vhodnými prostředky pro péči. Kromě toho byste měli chodit pouze po podlaze bez bot nebo v botách s poměrně měkkou podrážkou, abyste zabránili zbytečnému poškození. & Nbsp;

Použití leštěných dlaždic

Tyto leštěné podlahové dlaždice se hodí nejen na podlahu. Tyto dlaždice jsou také stále oblíbenější v koupelně na stěnu. I zde je třeba věnovat náležitou pozornost. Zde je také nezbytná impregnace. Dávají koupelně velmi exkluzivní vzhled a je o ni skutečně snadné se starat. Lze je snadno čistit vlhkým hadříkem, aby si udržely svůj dobrý vzhled po dlouhou dobu. Alternativně lze použít glazované dlaždice, které jsou k dispozici také leštěné. Tyto leštěné podlahové dlaždice nejsou tak náchylné k poškození a znečištění. Projděte si naše různé kategorie a najděte odpovídající dlaždice. Na Mosafilu najdete širokou škálu podlahových dlaždic z leštěného porcelánového kameniny

v různých designech, barvách a tvarech. Leštidlo dodává podlahovým dlaždicím lesklý povrch, který odráží světlo a zároveň vytváří jasnou atmosféru.
Kromě toho jsou podlahové dlaždice z leštěného porcelánového kameniny snadno ošetřitelné a v závislosti na třídách otěru robustní a odolné proti kročejovým krokům. Na rozdíl od mnoha jiných podlahových dlaždic se u podlahové dlaždice z leštěného porcelánového kameniny provádí další pracovní krok spočívající v tom, že podlahové dlaždice jsou leštěny do vysokého lesku v několika fázích. Leštěné podlahové dlaždice Mosafil se používají zejména v oblastech, jako je kuchyň, obývací pokoj, koupelna, krb, jídelna, balkon a terasa. Díky různým povrchům lze naše leštěné podlahové dlaždice použít také v komerčním sektoru, například v halách, skladech, na letištích, převlékárnách, nádražích, nemocnicích, restauracích, kostelech a mnohem více.Dlaždice v obývacím pokoji u faraonů

To, co zdobilo zeď ve staroegyptských pyramidách asi před 5000 lety, by dnes mohlo být také ve vašem obývacím pokoji: prosklená dlaždice. To bylo umožněno industrializací s jejími technickými úspěchy, ačkoli materiály použité pro výrobu se téměř nezměnily. Clay je stále základem stavební keramiky. Je obohacen o minerální suroviny, jako je křemen, kaolin a živce, lisován a po vysušení spálen při teplotách mezi 900 a 1200 stupni. Dlouhý a riskantní proces, který promění vaše obklady v obývacím pokoji na absolutně luxusní produkt.

Dlaždice v obývacím pokoji Royal

Knížata a králové již před stovkami let věděli, že jemný lesk leštěné dlaždice dává podlaze přinejmenším stejnou eleganci jako drahocenný koberec. Skutečnost, že se o tuto velmi speciální podlahovou krytinu velmi snadno stará, pravděpodobně na Výsosti nezapůsobí. Na druhou stranu dnešní současníci, kteří nemají k dispozici žádné dychtivé sluhy, tuto vlastnost velmi oceňují. Protože na rozdíl od koberců nebo dřevěných podlah se obklady v obývacím pokoji při velkém používání neurazí. Můžete snadno využít Nezametejte nebo jen nečistěte vodou a mopem.Dlaždice v obývacím pokoji pro kreativní lidi

Ti, kteří ocení individuální design svého obytného prostoru, to vyjádří prostřednictvím výběru designu nábytku, tapet a oken. Je samozřejmé, že koberce z role nepřicházejí v úvahu. Dlaždice nabízejí kreativnímu návrháři interiérů nekonečné možnosti! Mramorované, v barvách zelené, červené nebo jantarové, lze je libovolně kombinovat a pokládat. Hranice mohou dosáhnout dalších efektů, jako je oddělení určitých obytných oblastí.

Dlaždice v obývacím pokoji teplé až k nohám

Plusové body podlahových dlaždic hovoří samy za sebe: jsou elegantní, odolné, mimořádně snadno se ošetřují a lze je jednotlivě kombinovat a pokládat. Každý, kdo váhá se zkrášlením svého domu dlaždicemi, se často bojí studených nohou. Nemusí. Protože pod obklady v obývacím pokoji můžete snadno instalovat podlahové vytápění. To poskytuje útulné teplo i těm nejchladnějším nohám a také snižuje náklady na vytápění.Pro další dotazy nás prosím kontaktujte. Rádi zodpovíme veškeré dotazy!