Neglazované podlahové dlaždice


V této kategorii najdete naši rozsáhlou škálu neglazovaných podlahových dlaždic v různých provedeních,

barvách a velikostech. Neglazované podlahové dlaždice jsou díky svému porcelánovému kameninovému povrchu vysoce kvalitní, a proto jsou velmi robustní, bezpečné a neklouzavé. Neglazované podlahové dlaždice Mosafil lze použít v různých oblastech. Podlahové dlaždice se často pokládají v oblastech, jako je kuchyň, obývací pokoj, koupelna, krb, jídelna, balkon a terasa.
Díky různým a neklouzavým povrchům mohou být naše neglazované podlahové dlaždice použity také venku, např. V oblastech jako jsou vstupní haly, sanitární, plavecké, saunové a wellness oblasti. Kromě toho se neglazované podlahové dlaždice používají také v komerčních prostorách, například na letištích, nádražích, ve skladech, nemocnicích, v šatnách, restauracích, kostelech atd.

Zeptejte se nás na různé třídy oděru. Rádi vám pomůžeme! Mimochodem: podlahové dlaždice jsou nyní k dispozici také s odpovídajícím osvětlením LED dlaždic.

Dlaždice od Mosafila

Dlaždice jako alternativní podlahové krytiny

V obytných a jídelních prostorách se jako podlahové krytiny často používají parkety nebo koberce. Klasická dřevěná podlaha je stále k dispozici v mnoha obytných a spacích prostorech. Podlahové dlaždice Mosafil nabízejí další možnost jejich redesignu nebo redesignu. Na rozdíl od dřeva jsou odolnější a robustnější. Podobně je snazší provést čištění a uchování hodnoty. Ve své široké nabídce podlahových dlaždic má Mosafil v nabídce několik, které se stěží opticky liší od dřeva nebo parket. K dispozici jsou různé barvy a zrna dřeva.

Klasické podlahové krytiny

V kuchyni a koupelně se staly nepostradatelné podlahové dlaždice. Mosafil má také něco pro každý vkus. Tyto podlahové krytiny jsou mírně leštěné, aby se zabránilo rychlému uklouznutí na často vlhkém nebo mokrém povrchu. Díky kvalitě materiálu a zpracování podlahových dlaždic lze navíc snadno integrovat podlahové vytápění. Tyto podlahové dlaždice od společnosti Mosafil jsou mrazuvzdorné a lze je bez váhání pokládat i venku.

Podlahové krytiny na balkony a terasy

Porcelánové kameniny v obchodě standardně 60 x 60 cm jsou samozřejmě k dispozici také od společnosti Mosafil, a to v pestré škále barev. Ale podlahové dlaždice ve velkém výběru barev, tvarů a vzorů jsou skutečnými poutači. Vše samozřejmě protiskluzové a odolné vůči povětrnostním vlivům. Srdce každého milovníka přírody bije rychleji při pohledu na dlaždice z přírodního kamene od společnosti Mosafil, bez ohledu na to, zda polygonální desky nebo dlaždice z přírodního kamene zdobí vaši zahradní cestu. Mozaiky z porcelánových kameninových dlaždic lze také použít univerzálně. K výrobě těchto podlahových dlaždic se používají pouze vysoce kvalitní materiály, jako je travertin, břidlice, křemenec, onyx nebo žula.Podlahy trochu jiné

Mosafil také nabízí správné osvětlení pro své podlahové dlaždice. Osvětlení těchto podlahových krytin vytváří zvláštní prostředí. To lze při pokládce zabudovat jednotlivě. Na výběr je pět barev. V koupelně, obývacím pokoji nebo suterénu strany se dá vykoupat atmosférické světlo. Toto LED osvětlení dlaždic je stmívatelné, aby odpovídalo náladě nebo denní době.