Podlahové dlaždice mramorový vzhled


Mramorové podlahové dlaždice přinášejí do vašeho domova velmi zvláštní vkus, zatímco tyto dlaždice zaujmou svou robustností, protiskluzovým povrchem a snadnou údržbou. Mramorové dlaždice lze použít v mnoha místnostech, například v koupelně; v kuchyni, v obývacím pokoji nebo na chodbě. V závislosti na vašem osobním stylu bydlení lze použít tmavé, světlé, matné nebo lesklé podlahové dlaždice. Ve výsledku se podlahové dlaždice s mramorovým vzhledem stávají skutečnými všestrannými, protože dokonale zvýrazní každý styl zařízení.

Dlaždice v mramorovém vzhledu - zároveň přirozené a elegantní

Nadčasový materiál z přírodního kamene, mramor, se osvědčil nejen ve starověku, dlaždice s mramorovým vzhledem se dnes také používají různými způsoby. Podlahové dlaždice mramorového vzhledu jsou obzvláště oblíbené a poskytují velmi zvláštní vzhled. Mramorování se projevuje jako malé víry nebo vířivky, které, jak se zdá, narostly, protože právě ty tvoří mramor. Žádné mramorování není jako druhé, přirozený a ušlechtilý vzor nyní mohou vytvářet také technologie a návrháři. Mramorové podlahové dlaždice z kameniny jsou skutečnou alternativou k mramoru z přírodního kamene. Díky své struktuře jsou dlaždice mramorového vzhledu stále autentičtější.

Praktické vlastnosti podlahových dlaždic mramorového vzhledu

Protiskluzový účinek je zvláště důležitý u podlahových dlaždic mramorového vzhledu; při dodržení předpisů o protiskluzových vlastnostech lze zabránit nehodám a úrazům. Impregnované dlaždice s mramorovým vzhledem zajišťují, že se zde tekutina odkutálí, tekutinu lze rychle odstranit a absorpce vody ve srovnání s jinými podlahovými krytinami je velmi nízká. Díky udržitelné podlahové krytině na bázi keramických surovin jsou podlahové dlaždice mramorového vzhledu ekologickou, kompatibilní a recyklovatelnou podlahovou krytinou. Robustní kameninové dlaždice vydrží optimální použití a povrchové škrábance jsou velmi vzácné.

Design místnosti s dlaždicemi v mramorovém vzhledu

Mramorové dlaždice se nepoužívají pouze jako podlaha ve vašich čtyřech stěnách, ale lze je také aplikovat na zeď jako keramické obklady. Dlaždice s mramorovým vzhledem znamenají čistou rozmanitost, v obchodech jsou dlaždice pro každý vkus. Dlaždice v mramorovém vzhledu nabízejí různé společnosti, zvláště výrazný je vzhled a barva všech podlahových dlaždic. Nápadné a ušlechtilé kameniny s mramorovým vzhledem mají zvláštní vzhled. Vzhled podlahových dlaždic s mramorovým vzhledem lze obzvláště vylepšit speciálními formáty a vzory pokládky. Puristické nebo rovné pokládací vzory dokonale optimalizují účinek kamenných podlah. Unikátní a nadčasový charakter mramorových dlaždic nebo mramorových desek může zkrášlit vnitřní i venkovní prostory. Mramorové dlaždice z porcelánového kameniny lze použít i venku, protože jsou obvykle mrazuvzdorné. Podlahové dlaždice mramorového vzhledu jsou vyráběny prosklené nebo neglazované, prosklené podlahové dlaždice jsou během procesu vypalování kvůli vysokým teplotám opatřeny uzavřeným povrchem. Proto se o tyto dlaždice pečuje velmi snadno. Neglazované mramorové dlaždice jsou naproti tomu velmi odolné vůči nečistotám, protiskluzové a necitlivé na poškrábání díky těsnění.