Podlahové dlaždice s betonovým vzhledem


Podlahové dlaždice s betonovým vzhledem se elegantně kombinují s rustikálním

Dlaždice s betonovým vzhledem vám nabízejí nadčasový celkový vzhled ve vašich pokojích. Díky svému jednobarevnému povrchu zadržují a přesto doplňují celý interiér. Mírné změny v nuancích, jak je u betonu obvyklé, poskytují extravaganci a při bližším zkoumání jsou samy o sobě vrcholem. Široká škála barev v naší řadě dlaždic vám také dává svobodu volby a získáte ty podlahové dlaždice s konkrétním vzhledem, které lze integrovat do vašeho konceptu vybavení.

Podlahové dlaždice z betonu vypadají pro každou místnost

Dlaždice s betonovým vzhledem lze díky vysoce kvalitnímu povrchu použít ve všech druzích oblastí. Svůj obývací pokoj můžete zjemnit šedými podlahovými dlaždicemi a vytvořit tak nadčasový a moderní design. To lze podtrhnout futuristickým nábytkem. Současně lze rustikální stranu betonových podlahových dlaždic zakončit klasickým nábytkem, jako jsou kožená místa k sezení. V tomto smyslu vždy získáte dlaždice konkrétního vzhledu s estetickou kombinací různých stylů. Vyvažují se navzájem výběrem zbytku interiérového designu a vytvářejí jedinečný celkový obraz.

Podlahové dlaždice s betonovým vzhledem jsou také dobrou volbou v koupelně nebo v kuchyni. Při renovaci koupelny jsou naše dlaždice ideální pro vytvoření příjemné atmosféry. Pro obzvláště exkluzivní vkus jsou pro design koupelny užitečné podlahové dlaždice ve betonovém vzhledu ve stříbrné barvě. Výsledkem této kombinace je elegantní vzhled, který ztělesňuje moderní zeitgeist. To samozřejmě neplatí pouze pro domácí použití. Koupelně nebo toaletě pro vaše hosty v restauracích a hotelech dostává zvláštní vzhled také estetická dlažba v betonovém vzhledu. Za tímto účelem byla těmto produktům udělena odolnost proti skluzu R10. To umožňuje použití betonových dlaždic ve veřejných sanitárních prostorách. Díky tomuto aspektu jsou exkluzivní dlaždice vhodné také pro salon, obývací pokoj a spol., Pokud s vámi žijí děti. Vzhledem k tomu, že je sklouzávání blokováno, vydrží podlahové dlaždice s betonovým vzhledem i ty nejdivočejší hry. Pokud se rozhodnete pro takové dlaždice, najdou vhodné použití také v kuchyni. Stále více v popředí je nadčasový design, který je podtržen jemnými barvami a jemnými detaily. To je přesně to, co podlahové dlaždice v betonovém vzhledu nabízejí, s nejrůznějšími nuancemi z řady harmonizujícími se všemi druhy kuchyňských modelů.

Podlahové dlaždice s betonovým vzhledem vždy zaručují exkluzivitu

Pokud jste se rozhodli pro dlaždice s konkrétním vzhledem, máte stále k dispozici širokou škálu. Dlaždice se objevují v široké škále barev, například šedé, stříbrné nebo hnědé, aby se přizpůsobily vašemu osobnímu vkusu. Kromě toho nabízejí různé velikosti také různé možnosti uspořádání. Získáte tak zcela individuální obrázek dlaždice, který zjemní všechny místnosti a dodá jim nádech extravagance. Porcelánové kameniny nabízejí hladký povrch. Vzhledem k variabilním možnostem pokládání podlahových dlaždic s betonovým vzhledem však existují různé možnosti. Rozmanitost několika rozměrů navíc zaručuje, že se dlaždice přizpůsobí jakékoli velikosti místnosti. Zatímco rezavě hnědé dlaždice ve skutečnosti nabízejí zvýraznění a vynikají v barvě, betonové podlahové dlaždice v antracitové barvě dokonale ladí se zbytkem konceptu bydlení. Při výběru správné barvy můžete také odkazovat na svůj nábytek. Podlahové dlaždice s betonovým vzhledem se také objevují v příjemné platině, která v kombinaci s klasickým nebo dokonce starožitným nábytkem má exkluzivní charakter. Spíše dlaždice s betonovým vzhledem vždy nabízejí prostor pro nápady pro kombinaci, a proto jsou všestrannými a nejdůležitějšími prvky najednou. Mozaikové dlaždice nabízejí nejvyšší úroveň exkluzivity. Tyto betonové dlaždice mohou tvořit stavební kámen luxusního obývacího pokoje nebo průmyslové kuchyně. Světlé nuance, jako je slonová kost a béžová, podtrhují elegantní detaily dlaždic a doplňují celý produkt. Podlahové dlaždice s betonovým vzhledem v každé variantě zajišťují exkluzivní vzhled a zušlechťují váš interiér.