Podlahové dlaždice s kovovým vzhledem


Podlahové dlaždice v kovovém vzhledu - jedinečný prostorový efekt

Podlahové dlaždice s kovovým vzhledem dodávají místnosti moderní a elegantní vzhled. Barvy jako měď, rez, antracit, černá, dlaždice se stříbrným nebo zlatým leskem vytvářejí ve vašem domě útulnou a hřejivou atmosféru. Velké formáty dlaždic jsou ideální pro krásné vzory a velmi atraktivní je také mozaika z dlaždic s kovovým vzhledem. Přesvědčte se o všestranných a krásných designech ozdobných kovových třpytivých dlaždic.

Podlahové dlaždice, kovový vzhled - zvláštní přitažlivost díky technologii Lapato


Samozřejmě nechcete pro podlahu svého pokoje studený kov s povrchy náchylnými na poškrábání. Podlahové dlaždice s kovovým vzhledem jsou vyrobeny z vysoce kvalitního porcelánového kameniny s kovovým efektem. Na rozdíl od skutečného kovu jsou kovové dlaždice příjemné na chůzi a jsou vhodné i pro podlahové vytápění. Snadno se o ně pečuje a po mnoha letech používání nevykazují žádné známky opotřebení. Speciální povrchy se používají k tomu, aby dlaždice získaly kovový vzhled. Technika lapato je zodpovědná za speciální efekt. Používá se velmi speciální proces leštění, při kterém se dlaždice leští jen o desetiny milimetru. To vytváří jedinečné zakalené barevné efekty na površích a matný až lesklý třpyt na dlaždicích s kovovým vzhledem. Pouze tento proces zajišťuje krásné odrazy světla a živé prostředí podlahy s kovovým vzhledem. Usměrnění dává dlaždicím jejich krásné obrysy broušení na horních okrajích.

Kovový vzhled - nesrovnatelný prostorový efekt


S naší elegantní podlahovou dlažbou v kovovém vzhledu můžete dosáhnout velmi individuálního a působivého designu podlahy. Na tyto ušlechtilé podlahy byste měli pokládat koberce pouze střídmě. Čím větší jsou podlahové dlaždice v kovovém vzhledu, tím působivější je celkový vzhled místnosti. Tyto krásné dlaždice dokonale ladí s moderními styly vybavení, minimalistickým designem pokojů nebo industriálním stylem. Ale také rustikální dřevěný nábytek lze kombinovat s dlaždicemi v kovovém vzhledu. Barevné kombinace, kterých by bylo možné dosáhnout pouze s kovem s velkým úsilím, lze snadno realizovat pomocí podlahových dlaždic s kovovým vzhledem. Můžete také pokládat dlaždice velkých formátů ve světle šedé, černé nebo měděné dekorativně odsazené. Velmi pěkných offsetových vzorů lze dosáhnout také obdélníkovými dlaždicemi, když jsou pokládány podélně a příčně. Dopřejte menším místnostem více prostoru stříbrnošedými nebo bílými podlahovými dlaždicemi s kovovým vzhledem. Vytvořte útulnou atmosféru ve velkých místnostech s barvami, jako je hnědá nebo měď. Velmi moderní akcenty lze nastavit pomocí dlaždic v kovovém vzhledu se šachovnicovým vzorem.

Mozaikové dlaždice v kovovém vzhledu


Pokládání dlaždic s kovovým vzhledem jako mozaiky otevírá skvělé možnosti designu. Ve velké místnosti můžete dekorativně kombinovat velkoformátové dlaždice s tyčovou nebo čtvercovou mozaikou. Například posezení nebo jídelnu lze pokládat s podlahovými dlaždicemi v kovovém vzhledu jako mozaika v jedné barvě. Rovněž můžete dosáhnout velkého prostorového efektu pokládáním mozaikových dlaždic podél řezných linií stěny a podlahy. Velkoformátové podlahové dlaždice s kovovým vzhledem lze kombinovat s mozaikou na zdi. Menší místnosti, jako je koupelna nebo chodba, můžete navrhnout úplně pomocí mozaikových podlahových dlaždic v kovovém vzhledu.

Podlahové dlaždice v kovovém vzhledu - univerzální použití


Podlahové dlaždice s kovovým vzhledem si přijdou na své jak v obytných prostorách, tak ve firemních místnostech. Dodejte podlaze v recepci společnosti zvláštní charakter pomocí dlaždic s kovovým efektem. Díky modernímu vkusu dávají podlahové dlaždice v kovovém vzhledu místnosti prostorný a objektivní vzhled a krásné barvy vytvářejí atraktivní atmosféru. Dlaždice s kovovým vzhledem jsou obzvláště vhodné pro podlahy se zvláštním charismatem ve střídmě zařízených firemních místnostech. Tyto dlaždice také vypadají velmi elegantně na velkých prodejních plochách. Nabízíte lampy? Atraktivní světelné efekty zvyšují přitažlivost produktů. V moderní jídelně, obývacím pokoji, chodbě, v domácí kanceláři vytvářejí podlahové dlaždice s kovovým vzhledem jasný, ale útulný vzhled. Zjistěte více o mnoha různých formátech a dekorativních barvách našich univerzálních podlahových dlaždic v kovovém vzhledu.