Podne pločice standard


V této kategorii najdete podlahové dlaždice Mosafil prosklené.

Podlahové dlaždice jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Glazované podlahové dlaždice se používají například v oblastech, jako je obývací pokoj, jídelna, kuchyň, koupelna nebo koupelna, chodby, pro krb a balkon nebo terasu. Díky různým povrchům lze naše prosklené podlahové dlaždice použít také venku. Často se používají v oblastech, jako jsou vstupní haly, sanitární, plavecké, saunové a wellness oblasti. Kromě toho se glazované podlahové dlaždice používají také v komerčních prostorách, například na letištích, nádražích, v nemocnicích, v převlékárnách, restauracích, kostelech atd. Glazura určuje povrchové vlastnosti, a tím také abrazi, v konečném důsledku ano také kvalita podlahové dlaždice. Mosafil porcelánové kameninové podlahové dlaždice se nejčastěji prodávají prosklené kvůli své individuální struktuře. Pro další dotazy nás prosím kontaktujte. Rádi zodpovíme jakékoli dotazy.

Dlaždice z mosafil.de

Internetový obchod mosafil.de existuje od roku 1999 a specializuje se na sanitární potřeby a dlaždice. V průběhu let se sortiment stále více rozšiřoval a zvyšovalo se povědomí, takže dnes se dodávky dodávají nejen v Německu, ale po celém světě. Mosafil sídlí v Hamburku. K dispozici jsou výstavní místnosti, ve kterých se zákazníci mohou přesvědčit o široké škále produktů a vybrat si širokou škálu dlaždic.

Podlahová dlaždice je stylová a hygienická

V době, kdy stále více lidí trpí alergiemi, zejména alergiemi na domácí prach, se nejen objednávají koupelnové obklady , ale stále častěji se trend u podlahových dlaždic odehrává i v obytných prostorech. Snadno se udržují v čistotě, snadno se udržují a jsou k dispozici v široké škále tvarů a barev, takže se hodí ke každému stylu interiéru. Pod podlahové dlaždice lze podlahové vytápění ideálně instalovat do všech obývacích pokojů. Mosafil má nejen širokou škálu nejkrásnějších koupelnových dlaždic a speciálních podlahových dlaždic , ale také si dal za cíl poradit svým zákazníkům k jejich spokojenosti a jeho Předávání let zkušeností. Ne všechny dlaždice jsou stejné. Vyrábí se v široké škále vzhledů a povrchů. Koupelnové dlaždice s lesklým vzhledem vypadají elegantně a dodávají koupelně svou vlastní atmosféru. Na druhé straně jsou dlaždice bez glazury protiskluzové a velmi bezpečné a pokládají se hlavně v silně frekventovaných místnostech, takže jsou vhodné zejména pro komerční prostory.

Nejen koupelnové dlaždice

Používání podlahových dlaždic je již dlouho běžné v komerčním sektoru, jako jsou ordinace lékařů a nemocnice. Ale také v obytných prostorech se trend díky jednoduché a hygienické údržbě stále více posouvá směrem k keramickým obkladům a nejen k obkladům v koupelně . Velká popularita podlahových dlaždic se prosadila také díky velkému výběru a nejrůznější optice. Podlahové dlaždice se vzhledem dřeva jsou úspěšnou alternativou k dřevěným podlahám, parketám a laminátu. Tato podlahová dlaždice je mnohem levnější než skutečná dřevěná podlaha a je klamně podobná tvarem a zrnitostí, ale díky povrchové úpravě je méně citlivá a snadněji se o ni stará. Kompatibilní LED osvětlení, které je k dispozici nejen pro koupelnové dlaždice , vytváří speciální efekty.